Дефіциту "Subaru" в Україні з-за землетрусу в Японії не буде

Компанія "Fuji Heavy Industries" (FHI), виробник автомобілів "Subaru" оголосила про припинення виробничої діяльності до 16 березня на своїх заводах в Японії. Як повідомили в "Субару Україна", заводи компанії не отримали значних пошкоджень і жертв серед працівників FHI немає.

У "Субару Україна" відзначили, що на даний момент повсюдно в Японії спостерігаються перебої з енергопостачанням і зв'язком, тому поки що інформації про можливі затримки у виробництві немає.

"Тим не менше, в українських власників автомобілів" Subaru "немає причин для занепокоєння: на даний момент "Субару Україна" забезпечено в повній мірі автомобілями та запчастинами на кілька місяців вперед, дилерські центри та сервіси працюють у штатному режимі", - запевнили в компанії .

Нагадаємо, що ставшийся в п'ятницю землетрус магнітудою 8,9 на північному сході Японії визнано національним метеорологічним агентством найсильнішим за всю історію спостережень. Число жертв руйнівного землетрусу і цунамі в Японії перевищила тисячу осіб. Проте спостерігачі не сумніваються, що понад 10 тис. загиблих в результаті землетрусів і цунамі буде тільки в одній японській префектурі Міяги, яка найбільше постраждала від стихійного лиха.

Багато японських промислових підприємства оголосили про припинення виробництва.

15.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250