За два місяці ДАІ Києва затримала п'ятьох нетверезих водіїв маршруток

За два місяці поточного року столична ДАІ виявила 1825 порушень законодавства, допущених автоперевізниками. При цьому п'ять водіїв перевозили людей у нетверезому стані.

За словами начальника Управління ДАІ Києва Анатолія Курінного, з початку року співробітники Державтоінспекції провели 166 перевірок автоперевізників.

Зокрема, співробітники ДАІ здійснювали контроль за дотриманням водіями встановлених обмежень швидкості, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів, правил руху через залізничні переїзди та інше.

У результаті, за два місяці інспектори ДАІ в цілому виявили 1825 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів. При цьому п'ять водіїв перевозили людей, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

При перевірках було оглянуто 4012 транспортних засобів. З них 753 визнані технічно несправними, а майже 400 машин зняли з лінії, заборонивши їх подальшу експлуатацію, поки не будуть усунуті виявлені недоліки.

Крім того, інспектори ДАІ виявили 66 водіїв, які керували транспортними засобами без необхідних документів, 215 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості руху та за проїзд на заборонний сигнал світлофора і регулювальника.

Крім цього 162 водія допустили відхилення від встановленого маршруту руху. Зафіксовано також 161 порушення правил зупинки під час посадки-висадки пасажирів.

До відповідальності притягнуто 119 посадових осіб підприємств-автоперевізників. Крім того, в різні інстанції направлено 16 повідомлень щодо недоліків у діяльності окремих перевізників для відповідного реагування.

Після звернення ДАІ, дев'ять автоперевізників було позбавлено ліцензії за порушення порядку надання послуг на право здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

16.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250