Факт побиття співробітника ДАІ охоронцем депутата Ландика беззаперечний

Існують безперечні факти, які свідчать про те, що охоронець народного депутата Володимира Ландика допустив рукоприкладство по відношенню до співробітника ДАІ, заявила начальник прес-служби ГУ МВС України в Луганській області Тетяна Погукай.

"Щоб не було наклепу, хочу сказати, що співробітника ДАІ сержанта Косякова після інциденту відразу повезли на огляд в наркодиспансер. Там, після обстеження, медики зробили висновок, що він - співробітник ДАІ - тверезий. Потім ми поїхали в ГУ МВС у відділ внутрішньої безпеки , але по дорозі йому стало погано і його терміново повезли в лікарню № 2, де його залишили на лікування ", - заявила вона.

За словами Погукай, медики поставили співробітнику ДАІ діагноз - закрита черепно-мозкова травма. Крім того, в МВС зазначили, що є "конкретні факти, що підтверджують рукоприкладство по відношенню до співробітника ДАІ з боку охоронця нардепа".

"Перше - це довідка про нанесені травми за підписом головного лікаря обласної клінічної лікарні. Друге - співробітника ДАІ оглянув експерт судмедекспертизи. Теж є довідка. Вона знаходиться в пакеті документів, які подані до обласної прокуратури. Третє - встановлені свідки й очевидці, які можуть розповісти, хто завдавав травми співробітнику ДАІ ", - сказала Погукай.

Вона також зазначила, що начальник УМВС України в Луганській області Євген Польськой направив до МВС листа з проханням представити до заохочення співробітника ДАІ, що постраждав під час конфлікту з помічником нардепа Ландика.

"Сьогодні начальник управління підписав подання і направив матеріали до МВС. Ми просимо міністерство заохотити співробітника ДАІ, сержанта Косякова, за принциповість, чесність і зразкове виконання своїх обов'язків", - сказала Погукай.

За її словами, матеріали, що стосуються інциденту, направлені в прокуратуру. Дії співробітника ДАІ визнані правомірними.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради, член фракції Партії регіонів Володимир Ландик спростовує інформацію про те, що його водій або охоронець завдали тілесні ушкодження працівнику ДАІ Луганська.

16.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250