Газ - не найкраща альтернатива бензину

Не поспішайте змінювати бензин на газ - експерти.

 Таку думку під час прес-конференції висловив директор компанії SIXT Вадім Нестерчук, відповідаючи на питання про доцільність переходу з бензину на інші види енергії.

Так, якщо автомобіліст приймає рішення про перехід з бензину на газ, він автоматично позбавляється гарантій заводу-виробника. Далі - безпека встановленого в кустарних умовах ГБУ також ніким не може бути гарантована. За словами Нестерчука, автомобіль представляє собою цілісний комплекс, будь-яке втручання в який робить його менш безпечним. Відповідаючи на питання про те, наскільки ГБУ більш вибухонебезпечне в порівнянні з бензином, експерт сказав: «для мене більший ризик з газом, ніж з бензином».

Бравший участь у прес-конференції представник команди SIXT UKRAINE Сергій Сілін додав, що сьогодні ніхто не може гарантувати, що з часом ціна на газ не зрівняється з ціною на бензин. «Стрибок цін може все зрівняти», - сказав він.

Перш ніж приймати рішення про перехід на ГБУ, експерти порадили «бути обережними і обдумувати свої рішення - вважати не на коротку перспективу, а хоча б на рік чи два, враховуючи ризики від несанкціонованого втручання в автомобіль».

16.03.2011

рекламный баннер 300 на 250