Українським водіям не потрібна медична довідка для проходження ТО

Скасування проходження медогляду для проведення ТО було ініційовано ще в кінці січня поточного року прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. Разом з тим, відповідну постанову Кабміну офіційно вступило в силу лише в кінці лютого. Таким чином, починаючи з цього часу, водії при проходженні техогляду вже не зобов'язані пред'являти довідку, а районні підрозділи ДАІ отримали вказівку не вимагати її під час даної процедури.

Таким чином, список документів, необхідних при проходженні ТО, скоротився.

Тепер водії мають пред'явити лише наступні папери:

- Громадянський паспорт;
- Водійське посвідчення відповідної категорії;
- Свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт), тимчасовий реєстраційний талон або довіреність (якщо ТЗ експлуатується без власника);
- Поліс про обов'язкове страхування ОСЦПВ (страховку);
- Протокол перевірки технічного стану;
- Документ, що підтверджує проведення випробовування газової паливної системи (для ТЗ, з встановленим газобалонним обладнанням).

Незважаючи на заплановані зміни в процедурі проведення техогляду, його ніхто не скасовував і у цьому році ТО повинні пройти: транспортні засоби (ТЗ) непарного року випуску, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць не більше 9 (враховуючи і місце водія) та для перевезення вантажів з максимально допустимою масою до 3,5 т, мотоцикли, мопеди та інші механічні ТЗ.

На ТО в цьому році повинні також з'явитися ТЗ, які здають його кожен рік: автомобілі, що перевозять вантажі, з максимально допустимою масою понад 3,5 т і спеціальні ТЗ (автокрани, таксі, швидкої допомоги тощо), а також ТЗ які здають іспит двічі на рік: призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць більше 9 (враховуючи і місце водія) та ТЗ, призначені для перевезення небезпечних вантажів.

16.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250