Нововведення про включення ближнього світла вдень

Незабаром пункт про включення ближнього світла вдень може з'явитися в правилах дорожнього руху. Про це заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

За невиконання передбачається штраф. У ДАІ зараз розглядають доцільність подібного нововведення. Кажуть, якщо така ідея пройде публічне обговорення, рішення з цього питання буде прийнято вже цього року.

Включати ближнє світло необхідно лише за межами населених пунктів, впевнені в Державтоінспекції. Саме на швидкісних трасах фари що світяться навіть вдень зроблять автомобіль більш помітним. У ДАІ вважають, що нововведення зменшить кількість аварій.

«Я вважаю, що це розумно, так як аварійні ситуації при виконанні маневрів обгону часта річь - водію буде лекше зарінтуватися. Так само і пішоходи будуть бачити транспортний засіб і чи варто йому переходити проїжджу частину в цей момент », - зазначив В. Лозовий.

У США і країнах Євросоюзу з увімкненими фарами всі водії цілодобово їздять уже понад 20 років. Після того, як цей пункт внесли до правил дорожнього руху, були проведені спеціальні дослідження. Вони показали: кількість ДТП, в середньому, зменшилася на 15%.

17.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250