Нафтотрейдери платили штрафи у справах АМКУ в повному обсязі

Нафтові компанії платили штрафи у справах Антимонопольного комітету України (АМКУ) у повному обсязі. Про це повідомила заступник голови АМКУ Олена Чернелевська, коментуючи заяву Михайла Бродського про те, що нафтові компанії не платили штрафи до державного бюджету.

"Нафтові компанії оплачували фінансові санкції. По всіх справах, які розглядалися територіальним відділенням, фінансові санкції були уплочено в повному обсязі. Ті фінансові санкції, які знаходяться на сьогоднішній день в судовому розгляді, оплачуються за рішенням суду виконавчою службою", -, говорить заступник голови АМКУ.

"Ситуація складається не таким чином, як була представлена паном М. Бродським", - підкреслила О. Чернелевська.

За її словами, остання фінансова санкція, яка надійшла у справі щодо нафтопродуктів, була сплачена не нафтовою компаніэю, а аеропортом "Бориспіль".

"Фінансова санкція в розмірі 10 млн.грн. надійшла від аеропорту "Бориспіль", який здійснював неправомірні дії на ринку гасу", - повідомила заступник голови АМК.

Нагадаємо, в ефірі телепрограми "Шустер Лайф" 11 березня цього року М. Бродський заявив, що за багато років до бюджету не було сплачено ні копійки штрафів, які АМКУ накладав на нафтотрейдерів за порушення антимонопольного законодавства. За його словами, до виплат справа не доходила, оскільки компанії в судовому порядку небезуспішно оскаржили рішення комітету.

Також нагадаємо, раніше АМКУ порушило справу проти п'яти великих нафтотрейдерів за фактом різкого підвищення цін на нафтопродукти в грудні 2010 року - січні 2011 року. Мова йде про компанію: ТОВ "Континент Нафто Трейд" (WOG), ТОВ "Альянс Холдинг" (Shell), ПП "ОККО-Нафтопродукт" (ОККО), ПІІ "Лукойл Україна" (Лукойл) і СП ТОВ "Кершер" (ТНК ).

17.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250