Буду їх просто давити: в інтернеті з'явився аудіозапис нібито розмови Ландика з правоохоронцем

В інтернеті з'явився аудіозапис розмови нібито народного депутата Володимира Ландика з невідомим представником МВС, щодо недавнього конфлікту в Луганську з інспекторами ДАІ.

У ході бесіди людина з голосом, схожим на голос Ландика, використовуючи нецензурну лексику заявив, що подасть до суду на ДАІ.

"Я в суд подаю і буду їздити тепер з охороною міліцейською і буду їх пиз .. ть, якщо ви так. Мені ви х ... вірите, а вірите їм!", - Заявив він.

За словами розмовляючого, інспектора ніхто не бив. "І мій охоронець його бив? Він став об дорогу мало не кидатися і кричати:" Люди, мене б'ють! ". Ми відійшли на 10 метрів, а він кричав, що його б'ють", - пояснив він конфліктну ситуацію з ДАІ.

На тому кінці дроту представник МВС встав на захист інспектора, заявивши, що водій депутата все-таки застосовував фізичну силу.

"На підставі чого він його вдарив? .. Ваш охоронець не мав права розпускати руки. Це співробітник міліції, це не приватна особа", - повідомив співрозмовник.

"Ну добре, тоді е.. ть його в рот. Я більше ніколи Вам не подзвоню, них ... мені не треба. Буду їх просто давити! Будьте здорові!" - Завершив розмову нібито Ландик.

Пізніше нардеп прокоментував появу аудіозаписи. "Ну, завтра ще що-небудь з'явиться. Коли є чорти - треба хреститися", - сказав Ландик.

"Вчора один дурень на 5 каналі сказав, що вони (Ландик і його охоронець), мовляв, побили (співробітника ДАІ), він залишився лежати. Я більше не коментую цей конфлікт", - сказав регіонал.

Як повідомлялося, кілька днів тому розгорівся скандал між даішниками і Володимиром Ландиком. Луганські інспектори звинуватили його охоронця в тому, що той по-звірячому побив інспектора Косякова, а нардеп заявив, що начальники ДАІ "зовсім розперезалися, наказавши брати гроші на дорогах навіть з народних депутатів".

Сьогодні Ландик повідомив, що він і його охоронець попросили вибачення у інспектора.

17.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250