Депутат Ландик і його охоронець визнали свою провину в інциденті зі співробітником ДАІ

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландик, а також його охоронець, визнали свою провину в конфлікті з співробітником ДАІ Луганська.

Охоронець депутата Ландика попросив вибачення у інспектора.

"Мій помічник визнав, що був не правий. Я його підтримую в цьому. Що саме відбувалося між ним та інспектором в той день, цього я не бачив. Знаю, що він приїжджав до Косякова (інспектор ДАІ) в обласну лікарню, приніс вибачення і запропонував допомогу ", - зазначив Ландик.

Депутат також підкреслив, що попросив вибачення у співробітника ДАІ. "Даішник сказав, що коштами на лікування забезпечений і відмовився від грошей. Вони потиснули один одному руки. І оскільки помічник - мій підлеглий, то я зрозумів, що і мені треба вибачитися. Тим більше, зараз піст", - додав регіонал.

Як повідомлялося, кілька днів тому розгорівся скандал між даішниками і регіоналом Володимиром Ландиком. Луганські інспектори звинуватили його охоронця в тому, що той по-звірячому побив інспектора Косякова, а нардеп заявив, що начальники ДАІ "зовсім розперезалися, наказавши брати гроші на дорогах навіть з народних депутатів ".

17.03.2011

рекламный баннер 300 на 250