В Україні почався серйозний ажіотаж на газові автомобільні установки

Через те, що ціни на бензин та ДП безупинно ростуть і цьому не видно кінця й краю, автолюбителі масово переходять на газ.

Рівно в два рази вартість пропану, яким можна заправляти автомобіль дешевше стандартного 95-го бензину. Зараз ціни на газ за Україні варіюються від 4,55 грн. до 5,55 грн. за літр. Це змушує замислюватися про установку ГБО.

Директор спеціалізованої станції по установці та обслуговування газового обладнання «Витязь» Микола Рябченко розповів що вони не встигають завозити обладнання. - Зараз замовлень стало дуже багато, - говорить Микола Анатолійович. - Якщо раніше ми на місяць ставили 15-20 ГБУ на автомобілі, то зараз замовлень стало рівно в три рази більше. І це не дивлячись на те, що ціни на них зросли, оскільки зросла вартість кольорового металу. Та й старі установки ламаються, доводиться обслуговувати. Не вистачає персоналу. Всі мої колеги і конкуренти скаржаться на подібний стан речей. З деякими ми навіть домовилися скластися і купити оптом велику партію установок. І нам дешевше буде і споживачеві. Так, що якщо хтось захоче поставити на своє авто ГБУ, потрібно зробити замовлення і приїхати не раніше, ніж через 20 днів. Швидше за все, це тимчасове явище, - припустив Рябченко.

Близько 80% автолюбителів висловлюються «За» щодо встановлення ГБУ і планують у найближчому майбутньому поставити. Не всім поки це по кишені, оскільки вартість однієї системи коштує від 4000 до 12000 грн. У залежності від марки і моделі автомобіля на який будуть її ставити. Окупається така система приблизно за рік. Але це у великому місті при «пробковому» русі. Тому схему економії, кожен водій вирішує сам для себе.

17.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250