"Укргазвидобування" розпочала відвантаження палива для посівної

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, державна компанія ДК "Укргазвидобування" розпочала відвантаження дизпалива та бензину для проведення посівних робіт. Про це повідомили в прес-службі "Укргазвидобування".

На першому етапі, до середини квітня 2011 року, сільгоспвиробникам буде відвантажено - 10 тис тонн дизпалива і 4 тис тонн низькооктанового бензину. Ці обсяги направляються для потреб аграріїв на час проведення весняно-польових робіт.

Нагадаємо, що державна програма забезпечення потреб сільгоспвиробників у паливі з ресурсу ДК "Укргазвидобування" здійснюється Міністерством енергетики та вугільної промисловості України разом з Міністерством аграрної політики. Відповідно до рішення уряду паливо буде відвантажуватися за пільговими цінами.

ДК "Укргазвидобування" є найбільшою газовидобувною компанією України, яка забезпечує більше 70% від загального видобутку газу в країні. Провідним підрозділом з переробки в структурі ДК "Укргазвидобування" є Шебелинський газопереробний завод, який здійснює виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, А-98, дизельного палива, скрапленого газу, уайт-спіриту, мазуту, бітуму .

Рані, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв заявив про поставлені сільськогосподарським виробникам 60 тис. тонн дизельного палива, для проведення весняно-польових робіт. За його словами, в найближчі 10 днів сільгоспвиробникам буде поставлено додатково ще 40 тис. тонн дизпалива на ці потреби.

На думку експертів, в Україні можливий дефіцит нафтопродуктів напередодні посівної компанії в квітні.

18.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250