ДАІ буде повідомляти про наявність у МРЕВ номерів і талонів техогляду

Державтоінспекція України з п'ятниці буде надавати оперативну інформацію про наявність у МРЕВ ДАІ номерних знаків для автомобілів, бланків водійських посвідчень і талонів техогляду.

Як повідомили в МВС України, таке введення пов'язане з постійними скаргами на відсутність номерних знаків, бланків талонів техогляду і водійських посвідчень, а також припущеннями, що в ситуації, що склалася, винні окремі керівники МРЕВ.

"Якщо на сайті розміщено інформацію про наявність такої продукції, а в підрозділі стверджують, що її немає, просимо звертатися з відповідною скаргою до керівництва МРЕВ міста, області та департаменту Державтоінспекції МВС України", - підкреслюють у МВС.

У міліції також зазначають, що у разі неналежного реагування на звернення скарги громадян щодо несумлінних співробітників міліції будуть застосовуватися "жорсткі заходи реагування".

"Позиція міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова щодо викорінення зловживань і корупції в лавах Державтоінспекції залишається непохитною і жорсткою", - підсумували в департаменті.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України підготувало законопроект про скасування талона до посвідчення водія, оскільки необхідності в його використанні вже давно немає.

18.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250