У Херсоні під землю провалився трактор

У Херсоні провалився під землю трактор, водієві вдалося врятуватися.

Інцидент стався на перехресті вулиць Сакко і Ванцетті і Шмідта в Дніпровському районі Херсона.

Транспортний засіб, що належить ДКП Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Херсона (міськводоканал) потрапив в провал глибиною до 3 метрів на проїжджій частині біля приватних будинків.

Водій встиг вибратися з трактора до того, як техніка остаточно провалилася в яму. Це сталося в результаті підмиву основи дорожнього покриття водами з підземного каналізаційного колектора.

Інцидент стався в секторі приватної забудови в центральній частині міста, де більшість підземних комунікацій має вік від 50 до 100 років.

За словами очевидців події з числа місцевих жителів, трактор комунальників повинен був виконувати земляні роботи, проте під час маневру став завалюватися лівим колесом у яму і потім впав туди.

Аварійна машина прибула на місце події через годину - з 3-метрової ями трактор довелося витягати автокраном.

За даними Херсонського міськводоканалу, аварійний колектор ремонту не підлягає і потребує повної заміни. Проте на це потрібні кошти.

За словами заступника директора міськводоканалу Андрія Предейна, в даний час працівники підприємства відновлюють вуличне покриття, і небезпеки ні для транспорту, ні для прилеглих будинків вже немає.

У даний момент продовжуються ремонтні роботи, працівники міськводоканалу перевіряють інші ділянки аварійного колектора.

21.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250