ДАІ заборонили використовувати "замінники" "Візира"

Генпрокуратура Україна заборонила Департаменту ДАІ МВС України використовувати радари які фіксують порушення швидкості автомобілями - "TrueCAM LNI 20/20" і "Арена".

Зазначені технічні засоби використовуються незаконно - без експертного висновку або сертифіката відповідності. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби Генпрокуратури України.

Зокрема, до органів прокуратури протягом січня-лютого поточного року надійшла значна кількість звернень громадян з приводу законності порушень правил дорожнього руху, зафіксованих за допомогою технічних засобів іноземного виробництва "TrueCAM LNI 20/20" і "Арена".

Генеральна прокуратура України провела перевірку і встановила, що ці технічні засоби використовуються ДАІ без експертного висновку або сертифіката відповідності, що є порушенням вимог законів України "Про інформацію" та "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах".

"За результатами перевірки з метою захисту прав громадян та інтересів держави Генеральної прокуратурою України 11 березня 2011 начальнику Департаменту ДАІ МВС України винесено припис про усунення виявлених порушень закону", - йдеться в повідомленні.

21.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250