АМКУ розбереться з нафтотрейдерами торгуючими неякісним бензином

Антимонопольний комітет України (АМКУ) спільно з Державною службою технічного регулювання України буде залучати до відповідальності операторів ринку нафтопродуктів що  реалізують паливо неналежної якості. Про це заявив сьогодні під час прямого ефіру на радіо "Свобода" перший заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

Зокрема, як зазначив Юрій Кравченко, саме в цьому році прийнято рішення про закупівлю лабораторій, за допомогою яких Державна служба технічного регулювання буде перевіряти якість бензинів на АЗС.

Перший заступник голови комітету підкреслив, що, у разі надходження експертного висновку про невідповідність якості бензину вказаним на стелі АЗС оператора даними, АМКУ матиме всі підстави для притягнення цього оператора до відповідальності.

Згідно з вимогами конкурентного законодавства, при отриманні підприємцями неправомірних переваг у конкуренції внаслідок подібних дій передбачається штраф до 5% річного доходу.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України виділив 27 млн.грн. для перевірки якості нафтопродуктів що реалізовуються в Україні і боротьбу з контрафактними нафтопродуктами. Гроші будуть спрямовані на забезпечення роботи лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів.

21.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250