"Honda": землетрус у Японії не вплине на поставки в Україну

Землетрус в Японії не позначиться на постачаннях продукції "Honda" в Україну. Про це повідомили в "Хонда Україна".

У компанії відзначили, що велика частина представлених в Україні продуктів виробляється на закордонних заводах "Honda", розташованих в Європі, США та Азії.

Так, серед автомобілів, "Honda" Civic, "Honda" CR-V і більша частина комплектацій "Honda" Jazz виробляються для України на європейських заводах у Великобританії і Туреччини, "Honda" Pilot - у США, з японських виробництв в Україну поставляються тільки "Honda" Accord (завод Саяма), "Honda" CR-Z (фабрика Судзука) і близько третини "Honda" Jazz (фабрика Судзука).

"Станом на сьогодні, 22 березня, поставки автомобілів, мотоциклів і силового обладнання з японських заводів в Україну на найближчі 2 місяці підтверджені", - відзначили в компанії.

Нагадаємо, раніше "Honda" оголосила про тимчасову зупинку своїх японських виробництв до 20 березня. Сьогодні "Honda" прийняла рішення про продовження зупинки виробництва кінцевих виробів на наступних заводах до 27 березня 2011 року: для автомобілів - завод Саяма на фабриці Сайтама (Саяма, Сайтама) і фабрика Судзука (Судзука, Міе) і для мотоциклів, фабрика Кумамото (Уззу -мачи, Кікучі-гун, Кумамото).

Щодо виробничої діяльності, починаючи з 28 березня і далі, буде прийнято рішення, грунтуючись на положенні справ з відновленням постачання запасних частин, а також відновленням японського суспільства в цілому.

22.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250