Автомобільний марш протесту не пустили до Дніпропетровська

У Дніпропетровську за рішенням Окружного адміністративного суду Дніпропетровської області сьогодні заборонили автомобільний марш протесту підприємців.

Про це повідомив учасник маршу - підприємець з Дніпродзержинська Олександр Захаров.

За його словами, шість автомобілів, які рухалися колоною із Запоріжжя, були зупинені співробітниками Державтоінспекції біля в'їзду до Дніпропетровська. Співробітники ДАІ зачитали учасникам автопробігу рішення суду і попросили їх не в'їжджати в місто єдиною колоною.

Захаров уточнив, що біля межі міста учасників маршу очікували близько 60 підприємців з Дніпропетровська на своїх автомобілях, які хотіли колоною проїхати по місту.

Тоді було прийнято рішення добиратися в центр Дніпропетровська, де проходить мітинг протесту підприємців проти дій уряду Миколи Азарова, поодинці.

Захаров відзначив, що всі шість автомобілів з учасниками маршу добралися до центру і взяли участь у мітингу. Далі вони попрямують на Кривий Ріг і з'єднаються в єдину колону за межами міста. Крім того, до них приєднається одна машина з Дніпропетровська.

За словами Захарова, вони вперше зустрічають на своєму шляху заборону суду на проходження міста єдиною колоною. Він зазначив, що в Запоріжжі автомобільний марш протесту пройшов повноцінно, без інцидентів. До колони маршу приєдналися десятки підприємців Запоріжжя. Колону супроводжували по місту підрозділи ДАІ. Учасників маршу прийняв заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук.

Як повідомлялося, Всеукраїнський автомобільний марш протесту підприємців розпочався 21 березня. Зі Львова та Луганська попрямували автомобілі, які планують 25 березня прибути до Києва. Учасники маршу протесту зупиняються в містах, де проводять мітинги, на яких вимагають від влади скасувати норми Податкового кодексу, які фактично знищують малий та середній бізнес в Україні.

22.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250