У Харкові звільнено даішник, який погрожував водієві битою

У Харкові з органів внутрішніх справ звільнено інспектор ДАІ, який погрожував водіям фізичною розправою.

Про це повідомили в прес-службі Управління ДАІ в Харківській області.

У ході службового розслідування за зверненням автоаматорів було встановлено, що 22 березня на Харківській об'їзній дорозі, біля наряду ДАІ, який здійснював нагляд за дорожнім рухом, зупинився автомобіль КІА Cerato. Водій і пасажир спостерігали за роботою працівників Державтоінспекції та проводили відеозйомку їх дій.

Через деякий час біля КІА зупинився ще один автомобіль. Чоловік, який вийшов з нього, в грубій формі поцікавився, ніж молоді люди займаються. Після нетривалого діалогу він взяв з багажника биту і запропонував водієві вийти з машини.

"Пацани говорять, що ти за даішниками любиш полювати? ... У тебе дзеркала міцні на машині? А якщо битою...? Я тобі даю рівно хвилину, щоб духу твого тут не було. Якщо я тебе ще раз де- небудь побачу, якщо мені пацани подзвонять! .. " - Сказав незнайомець.

Правоохоронці встановили, що громадянам погрожував державтоінспектор відділу ДАІ з обслуговування Харківського району.

"За порушення службової дисципліни і недотримання норм професійної та службової етики працівник ДАІ звільнено з органів внутрішніх справ. Також за неналежний контроль над станом службової дисципліни вжиті заходи дисциплінарного впливу до керівника відділу ДАІ Харківського району", - йдеться в повідомленні прес-служби ДАІ області.

23.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250