Талон попередження ще потрібен!

Позбуватися від талона попереджень поки рано - на сьогодні вітчизняним водіям при управлінні транспортним засобом все ще необхідно мати цей документ.

17 березня поточного року Верховна Рада прийняла закон № 7066, яким було скасовано талон попереджень, а також внесені зміни в деякі статті Кодексу України про адміністративні порушення.

Зокрема, була перероблена стаття 15 закону «Про дорожній рух», яка тепер декларує, що право на управління транспортним засобом підтверджується лише водійським посвідченням з встановленим терміном дії. А ось вимога мати при собі ще й талон попереджень - з цієї статті виключили.

Підкоригували та адміністративну відповідальність за керування ТЗ без ряду необхідних документів (ч. 1 статті 126 Кодексу про адміністративні порушення, що передбачає штраф 425-850 грн). Зі списку документів також прибрали талон попереджень.

Разом з тим, прийнятим законом № 7066 передбачено, що він набирає чинності на наступний день після його опублікування. На даний момент документ ще не був надрукований, відповідно - талон попереджень все ще необхідний для керування ТЗ. Ми постійно відстежуємо цю тему і як тільки закон опублікують - відразу ж повідомимо про це.

23.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250