Могильов вважає, що учасники автопробігу протесту піаряться за рахунок ДАІ

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов стверджує, що співробітники Державтоінспекції не перешкоджають проведенню акції Автомобільний марш протесту по Україні.

Про це він заявив на брифінгу сьогодні в Києві.

"Якщо автомобілі, які їдуть там, з Луганська у бік Києва -  хтось затримує, то давайте, нехай мені скажуть - конкретний факт, де, коли ...", - сказав міністр.

Могильов наголосив, що для "МВС п'ять автомобілів, які рухаються з одного околиці країни в центр, ніякої ролі не грають". "Немає жодного сенсу їх затримувати", - заявив він.

За його словами, "просто ця акція не викликає ніякого ажіотажу, тому вони і розповідають, що міліція всіх затримує".

"Причому голослівно, бо ніхто не вказує місця подій, який інспектор затримав", - зазначив глава МВС.

Могильов також висловив думку, що будь-які масові акції громадян мають право на проведення, а завдання міліції - не допустити порушення громадського порядку та скоєння кримінальних злочинів.

На питання журналістів, як він ставиться до того, що проведення такої акції направлено особисто проти нього - з метою звільнення з посади міністра внутрішніх справ - Могилів, зокрема, сказав: "Якщо я комусь не подобаюся - це їхні проблеми".

Як повідомлялося, 21 березня Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу із залученням громадських рухів та об'єднань Львівської області розпочала акцію Автомобільний марш протесту по Україні у формі автопробігу-протесту з міст Львова та Луганська, який завершиться об'єднанням автоколон 25 березня на Європейській площі в Києві.

Однак у Дніпропетровську Окружний адміністративний суд заборонив проведення автопробігу підприємців, який повинен був пройти у вівторок.

У свою чергу, голова західної автоколони Маршу протесту Ігор Гурняк заявив, що співробітники міліції перешкоджали приєднання в Гайсині Вінницької області нових автомобілістів до автопробігу.

25.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250