Цивілізований шиномонтаж в «Віді Cкай Моторз»

У період з 24 березня по 31 травня 2011 року в офіційному дилерському центрі Mazda «ВіДі Скай Моторз» діє спеціальна пропозиція по зміні шин, яке дозволить зробити цей процес більш зручним та вигідним.

З приходом весни у будь-якого автовласника виникає питання заміни зимових шин на літні. Офіційний дилерський центр Mazda «ВіДі Скай Моторз» пропонує всім власникам своєчасно подбати про зміну «взуття» для автомобіля.

Для того, щоб уникнути простоювання в «живих» чергах на придорожніх шиномонтажах і здійснити цю процедуру максимально комфортно, необхідно всього лише зателефонувати за номером сервісного центру 591 88 89 і записатися на найбільш відповідний час. Таким чином, процес заміни гуми займе в автовласника незначний час, який він може використовувати для знайомства з новими моделями в шоу-румі, або просто відпочити за чашкою ароматної кави в комфортній зоні відпочинку.

Варто взяти на замітку, що в період з 24 березня по 31 травня 2010р. в офіційному дилерському центрі «ВіДі Скай Моторз» діє спеціальна пропозиція. За умови проведення комплексу робіт по шиномонтажу і балансуванню за ціною від 294 грн, клієнти отримують можливість зберігати літні шини всього за 1 грн в день . Зимовий шінокомлект буде дбайливо упакований і відправлений на зберігання в спеціально обладнане приміщення дилерського центру, в якому створені всі умови захисту гуми від перепадів температури і вологості.

Не менш приваблива пропозиція очікує автовласників, яким необхідно придбати новий комплект літніх шин. У «Віді Скай Моторз» їх чекає широкий вибір якісної гуми провідних світових брендів. Але найголовніше - при покупці літньої гуми або оригінальних дисків в «Віді Скай Моторз» роботи з шиномонтажу і балансуванню можна здійснити за 50% вартості.

25.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250