Протестуючі автомобілісти прибули до Києва

Для участі в акції протесту на Європейській площі столиці прибули близько 70 автомобілів підприємців зі Східної та Західної України.

На Європейській площі на сходинках перед «Українським домом» протестуючих автомобілістів зустріли представники Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, які є організаторами акції, та деяких громадських організацій, які підтримали проведення акції протесту. Учасники акції тримають державні прапори України, а також свої галузеві прапори. Зараз на Європейській площі має розпочатися мітинг підприємців.

Нагадаємо, що Всеукраїнський автомобільний марш протесту стартував 21 березня 2011 одночасно з Заходу і Сходу України - зі Львова та Луганська. У Києві на Європейській площі вони проведуть спільний мітинг-протест під гаслом: «Відбери у олігархів Україну, поверни її громадянам!». Своєю акцією учасники автопробігу закликають захистити Конституцію, припинити економічні репресії і соціальні експерименти під виглядом реформ, створити умови для розвитку підприємництва та економіки України.

25.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250