ДАІ погрожує показувати голих водіїв по ТБ

Даішники взялися за камери після того, як з органів були звільнені декілька інспекторів, лайку яких зняли на відео і виклали в мережу.

У ДАІ кажуть: ролики з записами конфліктних ситуацій на дорогах, відзняті інспекторами під час несення служби, будуть використовувати для внутрішніх "розборів польотів", а найбільш одіозні сценки покажуть по телебаченню.

В одному з роликів вгодований "брателло", що сидить за кермом дорогого джипа в одних сімейних трусах, але з товстим золотим ланцюгом і величезним "архієпископським" хрестом на шиї, виходить з машини, знімає труси і показує голий зад прямо в об'єктив.

"Ми зацікавлені, щоб наші співробітники діяли професійно і стримано. Але є побажання, щоб і водії тримали себе в рамках загальноприйнятих правил і не провокували інспекторів. Так, якщо водій стає свідком протиправних дій з боку співробітників ДАІ, він має повне право фіксувати ці дії і повідомляти про це керівництву ДАІ. По кожному факту ми гарантуємо об'єктивне розслідування і покарання винних ", - сказав нам голова прес-служби ДАІ Євгеній Кравець.

Як роз'яснив відомий адвокат Вадим Володарський, якщо на відео, знятому даішниками, зафіксовано, як водій відмовляється пред'явити інспектору ДАІ права, техпаспорт, нецензурно лається, його можуть оштрафувати не лише за порушення правил дорожнього руху, але і покарати за непокору міліції та хуліганство - це штраф 51 -119 грн. або адмінарешт на 15 діб.

"Якщо трапиться принциповий інспектор, який захоче покарати грубіяна-водія по максимуму, його зобов'язані затримати, доставити до найближчого відділення міліції і скласти на нього протокол про адмінпорушення. Якщо протокол складено грамотно, із залученням свідків і понятих, оскаржити його складно", - говорить Володарський.

Ні в якому разі не варто перед камерою погрожувати, а тим більше застосовувати силу до працівника міліції - за це КК передбачає до 3 років позбавлення волі, а при нанесенні тілесних ушкоджень - до 5 років.

25.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250