ГПУ опротестувала рішення Кабміну Тимошенко про ввезення скандальних Opel Combo

Генеральна прокуратура України опротестувала постанову уряду за 2009 рік про звільнення від оплати митних платежів і податків при завозі автомобілів Opel Combo під виглядом "виробів медичного призначення".

"Встановлено, що попереднім урядом незаконно було прийнято постанову від 8 грудня 2009 року № 1353 Про внесення змін до переліку виробів медичного призначення, операції з продажу яких звільняються від оподаткування на додану вартість. Внаслідок цієї постанови підприємство Укрмедпостач було незаконно звільнено від оплати митних платежів і податків при ввезенні звичайних автомобілів Opel Combo під виглядом виробів медичного призначення", - повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури.

Аналогічно попередній уряд незаконно прийняв постанову від 8 липня 2009 року № 898 Про створення міжвідомчої робочої групи з питань розвитку первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості та від 8 грудня 2009 року № 1536 Про реєстрацію автомобілів для надання медичної допомоги як виробів медичного призначення.

У повідомленні підкреслюється, що ці незаконні нормативно-правові акти Генпрокуратура опротестувала, а нинішній Кабінет міністрів протести розглянув і задовольнив.

29.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250