Українські даішники будуть їздити на роботу на маршрутках

Співробітники ДАІ Маріуполя відмовилися від особистого транспорту і вирішили, так би мовити, піти в народ.

Начальник ДАІ Маріуполя Віктор Саєнко повідомив, що від недавнього часу, після закінчення робочого дня співробітники маріупольської Державтоінспекції повертаються додому на маршрутних таксі. За його словами, співробітники ДАІ відмовилися від особистого транспорту і вирішили, так би мовити, піти в народ, а в той же час і проконтролювати роботу пасажирського транспорту.

За словами начальника ДАІ, перед поїздкою на маршрутці співробітники Державтоінспекції переодягаються в цивільний одяг або надягають поверх форми звичайну куртку. В автобусі вони оплачують проїзд так само, як і всі інші пасажири.

"Співробітник ДАІ тепер їде не на особистій машині, а добирається додому на автобусах і маршрутках, як всі люди, він дивиться, як возять людей. У тому числі і я іноді використовую такі заходи профілактики, як проїзд в автобусі, - сказав Віктор Саєнко. - Дуже приємно проїхати, подивитися, як водій тебе везе, побачити все це своїми очима ".

У ДАІ відзначають, що така профілактика дає позитивні результати, і правопорушень, скоєних водіями маршруток, стало значно менше. Водії знають, що за їх роботою можуть стежити, тому менше порушують правила дорожнього руху, резюмував Віктор Саєнко.

28.03.2011

рекламный баннер 300 на 250