АЗС не бояться штрафів - бензин вже по 10 грн./літр!

Рекомендації влади щодо цін на паливо в Україні як і раніше ігноруються нафтотрейдерами. Замість очікуваного зниження, вартість найбільш ходового бензину піднімається не по днях, а по годинах.

Так, незважаючи на те, що експертно-аналітична група при Міненергоуглепромі рекомендувала утримувати ціни на 95-й бензин на рівні 9,50 грн./літр, великі мережі АЗС вже продають бензин за 9,60-9,65 грн. А оштрафовані нафтотрейдери підвищили ціну 95-го до 10 грн..

Бензин А-95 і дизельне паливо на столичних заправках за останні дні знову подорожчали, і тепер практично всі заправки продають його за цінами, які вище верхньої межі коридору, рекомендованого експертно-аналітичною групою (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при уряді України.

Зокрема, дотримувалися коридору мережі ТНК-BP і «ЛУКОЙЛ» при верхній межі коридору для бензину А-95 9,5 грн./літр підвищили його вартість відповідно до 9,65 грн./літр і 9,60 грн./літр, а дизельне паливо при максимальній рекомендованій ціні 9 грн/літр можна купити по 9,1 грн./літр.

Вийшла за межі коридору і досягла 9,6 грн./літр ціна бензину А-95 на заправках ANP, що входять до складу найбільшої на ринку мережі групи «Приват», яка останнім часом традиційно утримувала одні з найнижчих цін.

28.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250