В Україні «засвітився» другий за рахунком Aero SuperSports

Прийнято вважати, що Україна далеко не найбагатша країна, але як ми вже не раз переконувалися - так лише на папері. Адже реально в нашій країні є не так вже й мало людей, які можуть собі дозволити дійсно унікальні автомобілі. У числі таких авто - моделі марки Morgan. Їх дуже-дуже складно купити, якщо робити все по-чесному, звичайно.

Тим не менше, у нашій країні є вже як мінімум півдесятка Morgan, причому 2 з них - ексклюзивніші ексклюзивного! Днями в Києві "засвітився" другий в Україні Aero SuperSports.

Від свого попередника в особі Aero 8 (як у Давида Жванії), лімітована модель відрізняється лише посиленим кузовом, двосекційним складним верхом і заниженою на 40 мм підвіскою. Той же мотор BMW на 367 к.с. і та ж коробка (6-ступінчаста механіка або 5-ступінчастий автомат).

Перший автомобіль марки Morgan, який у якості опції могли оснащувати «автоматом» - шестиступінчастою коробкою ZF - була модель Aeromax. Щоправда, наприклад, для Давида Жванії це дрібниці, оскільки за неофіційними даними, саме для нього вперше в історії марки зробили Morgan з «автоматом»!

Відразу після виходу на ринок, всі автомобілі були зарезервовані. У числі покупців сучасних Morgan - Містер Бін (Роуен Аткінсон), і відомий телеведучий Річард Хаммонд, який цього місяця, до речі, опуліковал оголошення про продаж свого Morgan.

29.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250