З Японії в Україну везуть «утоплеників»

Через катастрофу у японії вже з'явилися проблеми у автомобілістів, що їздять на «японцях».

«Втратив ключі від свого позашляховика. В автосалоні сказали, що нові мені поки зробити не зможуть - завод-виготовлювач не працює. Це означає, що і деталей не буде - якщо що трапиться, будемо пішки місяці ходити?! »- говорить один з власників японської моделі Олексій.

Експерти кажуть, що з дублікатами ключів дійсно будуть проблеми, але із запчастинами (а вони потрібні набагато частіше) - ні. «Будь-який офіційний імпортер, який працює з заводом-виробником, зобов'язаний мати великий склад запчастин.

Проблеми можуть виникнути тільки у власників «сірих» авто - «сірі» дилери економлять на запчастинах і возять їх під замовлення зі складів у тій же Азії, наприклад », - говорить гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. Представники автодилерів це підтверджують. «Дійсно, на японських заводах частково призупинені роботи. Але крім досить великих локальних складів, є європейські склади-накопичувачі запчастин. Не варто переживати через поставки комплектуючих », - каже піар-координатор компанії «Ніссан Мотор Україна» Володимир Іванов.

Що стосується тих, хто зібрався купити нову машину, то їм потрібно бути готовими до підвищення цін. «Можуть зрости ціни на ті моделі, які збираються виключно в Японії. Зокрема, на «Субару», «Тойоти», деякі моделі «Нісанів» і «Хонди», - говорить керівник проекту InfoCar.ua Павло Кащук. Втім, в компанії «Хонда Україна» запевняють, що зараз ціни залишаються колишніми.

Ще одна проблема - поява в Україні «утоплеників»: зникли під час повені машин, які потім перепродуються. Вже зараз на столичному авторинку в Чапаєвці з'явилися «Ніссани» і «Тойоти» за 4000-5000 доларів, що раз на 5 дешевше цін у магазинах. Причому, як з правим кермом, так і з лівим. На прямі питання продавці не відповідають - говорять лише те, що дешевше машини не знайдете. В асоціації автодилерів заспокоюють. «Японських« утоплеників» у нас будуть одиниці - занадто далеко везти. Набагато простіше їх буде продати на Далекому Сході. Точно так само ніхто не віз далі Україна і Білорусі «утоплеників» з Європи, коли там були повені », - говорить Назаренко.

29.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250