Коломойський вважає, що Україні поки що не потрібні мита на імпорт нафтопродуктів

Співвласник групи "Приват", бізнессмен Ігор Коломойський вважає, що на даному етапі в Україні недоцільно вводити мито на імпорт нафти і нафтопродуктів. Про це він заявив сьогодні в Кабінеті міністрів України.

"Я думаю, коли зростає ціна на нафтопродукти і нафту, немає сенсу вводити мито. Їх вводять на падаючому ринку або на стабільному" -, сказав І. Коломойський.

Нагадаємо, 24 січня 2011 Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про початок спеціального розслідування щодо збільшення обсягів імпорту нафтопродуктів в Україні, результатом якого може стати введення мит на паливо.

Спочатку за введення мит виступали Міненергоугля та нафтопереробники, які вважають дискримінаційними умови конкуренції з НПЗ країн Митного союзу, зокрема, Білорусі. Між тим, спрямоване нафтопереробниками звернення до уряду містить вимогу ввести мито на поставки з усіх напрямків і на весь спектр нафтопродуктів що випускаються, незалежно від частки їх імпорту в балансі українського ринку.

18 березня ц.р. прем'єр-міністр України Микола АЗАРОВ на зустрічі з представниками британського бізнесу заявив, що вважає несвоєчасним введення мит на імпорт нафтопродуктів.

30.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250