Вітчизняний бензин здатний замінити іноземний

На думку глави уряду Миколи Азарова заміна імпортного бензину вітчизняним стабілізує ситуацію на ринку.

«Підписання меморандуму з власниками українських НПЗ дозволить стабілізувати ситуацію на ринку світлих нафтопродуктів і реалізувати концепцію заміни дорогого імпортного бензину та дизпалива на вироблені в Україні протягом 2011-2012 років», - впевнений прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Це дозволить нам стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів. Це для нас дуже важливо », - сказав він, характеризуючи підписаний меморандум.

«Я думаю, ми домовилися по конкретних позиціях, і протягом 2011-2012 років ця проблема буде вирішена за рахунок заміщення дорого імпортного палива більш дешевими виробленими у нас нафтопродуктами», - додав М. Азаров.

Крім того, прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що компанія «Лівела» припинила безакцизне ввезення нафти та нафтопродуктів, яке заважало нормально працювати багатьом нафтопереробникам в Україні, і пообіцяв надалі не допустити подібних ситуацій на ринку.

Останнім часом «Лівелла» контролювала 40-50% всього ринку нафтопродуктів в Україні. Однак Україна хотіла б збільшити частку вітчизняних нафтопродуктів на внутрішньому ринку до 70%, частку імпорту - до 30%.

31.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250