ДАІ хоче конфісковувати і повторно продавати порушникам їх же автомобілі

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов має намір відновити стаціонарні пости ДАІ. Про це він повідомив на прес-конференції.

"На дорогах державного значення з 1 червня 2011 відновлюється робота стаціонарних постів ДАІ ... на сьогодні планується відновити роботу 34 стаціонарних постів, біля кожного поста будуть обладнані майданчики для паркування автомобілів і відпочинку водіїв.

Але у МВС ще активно будуть лобіювати право ДАІ конфісковувати автомобіль у тих, хто їздить без водійських посвідчень для подальшої його реалізації.

З такою ініціативою сьогодні виступив Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. На його думку, треба чітко розписати в Адмінкодексі штрафні санкції для порушників. "Потрібно, наприклад, за керування у п'яному вигляді обов'язково позбавляти водія посвідчення, а якщо він керує автомобілем без водійського посвідчення, то необхідно, щоб було вилученно його автомобіль", - сказав міністр.

Вилучений автомобіль Могилів пропонує продавати на аукціоні, хоча власник буде мати право пріоритетного викупу, але 20% власності буде йти в бюджет у вигляді штрафу.

Таким чином, на думку міністра, буде досягнута "соціальна справедливість" і "мажори подумають, чи варто їздити п'яним за кермом", - вважає Анатолій Могильов.

31.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250