Азаров обіцяє "побороти" дорогий бензин за два роки

Прем'єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що за 2011-2012 роки в Україні вдасться вирішити проблему диспропорції вітчизняного та імпортного палива на внутрішньому ринку. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

При цьому прем'єр відзначив, що вчора в ході наради уряду вдалося домовитися з власниками нафтопереробних заводів про спільні дії для збільшення нафтопереробки на вітчизняних підприємствах.

"Це дозволить нам стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів. Я думаю, що ми домовилися досить про конкретні параметри, і протягом 2011 - 2012 років ця проблема в основному буде вирішена за рахунок заміщення дорогого імпорту відносно дешевшими нафтопродуктами, отриманими в результаті переробки нафти на наших підприємствах ", - сказав М. Азаров.

Нагадаємо, вчора, 30 березня, уряд і вітчизняні виробники нафтопродуктів підписали меморандум про партнерство, що передбачає збільшення переробки нафти на вітчизняних підприємствах.

Під час підписання меморандуму Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив: "Безумовно, ми не хочемо цим сказати, що ми хочемо своїх імпортерів, що працюють на нашому ринку, поставити в якісь невигідні для них умови. Але разом з тим ми говоримо про значимість для нашої економіки, для наших нафтопереробних комбінатів, і готові в міру того, як у держави буде з'являтися все більше і більше можливостей, підставити плече нашим нафтопереробним комбінатам. Ми будемо таке плече підставляти ", - сказав Прем'єр.

31.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250