Водіїв маршруток звільняють за відмову возити пільговиків

За порушення Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме відмова перевозити безкоштовно пільговиків, у Тернополі почали жорстко карати водіїв маршруток.

Зокрема, за результатами розгляду двох скарг в Управлінні транспорту, комунікації та зв'язку міської ради вже звільнені два водія. Один з них відмовив у перевезенні ліквідатору аварії на ЧАЕС ІІ категорії, після чого той звернувся зі скаргою в управління. Ще одна скарга надійшла на некоректне ставлення до пільговиків водії на маршруті № 36. Скарги були розглянуті профільним управлінням спільно з перевізниками, після чого несумлінні водії звільнені.

«Водії звільнені за порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» та договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Тернополі. Вважаю, це буде хорошим уроком для інших водіїв, які непрофесійно виконують свою роботу», - прокоментував ситуацію міський голова Тернополя Сергій Надал.

Він зазначив, що в разі нових скарг, Управління транспорту і надалі жорстко реагуватиме на відмову водіїв безкоштовно перевозити пільговиків. Тому мер закликав жителів міста оперативно повідомляти про недобросовісних водіїв.

04.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250