Українські знаменитості проти швидкості на дорогах

Тема любителів швидкої їзди нині особливо актуальна для України. Усе чащіше звичайні пішоходи стають жертвами водіїв-лихачів.

Щоб покласти край такому вандалізму, українські знаменитості вирішили об'єднатися і хором виступити проти надмірної швидкості на дорогах.

«Представники вітчизняного шоу-бізнесу одягли спортивні комбінезони, і вийшли на трек. Зробили вони це не лише заради змагання за звання найшвидшої зірки країни, а також для того, щоб дати старт Всеукраїнському соціальному рухові проти швидкості на дорогах «Не жени», - такими словами захід відкрив ініціатор акції, чемпіон України з кільцевих гонок Ігор Скуз. - У нашій країні прийнято не просто швидко їздити, а ганятися скрізь і завжди. Ми ж на зоряному прикладі хочемо показати, що швидкість повинна бути на картингу, спортивних змаганнях або на біговій доріжці, але точно не на дорогах міста».

У Чемпіонаті, що проходив з ініціативи гоночної команди Master Kart racing team і компанії Auto Quest взяли участь: соліст групи «ТНМК» Олег Фагот Михайлюта, теле-і радіоведучий Андрій Джеджула, фіналіст «Фабрики зірок-3» Коля Серга, ведучі телеканалу М1 Тетяна «Танюська» Кирильчук та Вадим Ярошенко, співак Василь Бондарчук, учасники дуету «Пара Нормальних» Аня Добриднева та Артем Мех, шоумен Дядя Жора (Вадим Мічковський), соліст групи «Скай» Олег Собчук та співак Андрій Кіше.

За результатами зоряних заїздів було визначено переможців. Третє місце і бронзову медаль отримав Коля Серга, Андрій Джеджула прийшов до фінішу другим і завоював срібну медаль. Перше ж місце зайняв співак Василь Бондарчук, який і отримав з рук Ігоря Скуз кубок переможця.

«По правді кажучи, я абсолютно не чекав, що зможу посісти перше місце і потримаю в руках цей кубок, - зізнався переможець змагань Василь Бондарчук. - Особливо приємно, що я переміг не просто в розважальному заході, а подію, присвяченому соціальної теми. Тому, приєднуючись до Ігоря та іншим організаторам, звернуся до всіх і кожного, хто любить швидку їзду на дорогах: «Не жени!»

04.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250