Держспоживстандарт: На українських АЗС 30% палива - неякісне

Згідно з даними моніторингу якості нафтопродуктів на українських АЗС, який був проведений органами захисту прав споживачів Держспоживстандарту, обсяг реалізації неякісного палива складає близько 30% від загального обсягу нафтового ринку України.

Про це в ході круглого столу на тему зростання цін на паливо в Україні заявила перший заступник голови Держспоживстандарту Владислава Хижняк. Згідно з даними моніторингу якості нафтопродуктів на українських АЗС, який був проведений органами захисту прав споживачів Держспоживстандарту, обсяг реалізації неякісного палива складає близько 30% від загального обсягу нафтового ринку України.

Про це в ході круглого столу на тему зростання цін на паливо в Україні заявила перший заступник голови Держспоживстандарту Владислава Хижняк.

«На сьогоднішній день територіальними органами захисту прав споживачів проведено моніторинг якості нафтопродуктів практично по всіх регіонах України. Результати моніторингу свідчать про те, що обсяг реалізації неякісного палива складає близько 30% від загального обсягу нафтового ринку України. Причому по дизельному паливу - до 50% », - сказала Хижняк.

За її словами, такого стану справ передували як об'єктивні, так і суб'єктивні причини, серед яких вимоги закону про основи державного нагляду у сфері господарської діяльності, істотне ускладнення плану перевірок територіальними органами Держспоживстандарту за умови попередження суб'єкта господарювання за 10 днів до проведення перевірки.

Також за словами Хижняк, до цього часу минулим урядом не виділялися кошти на відбір зразків і проведення лабораторних досліджень.

05.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250