Автодорогу на Поштовій площі розширять до 3-х смуг

Передбачається, що тепер машини, які змінюють смугу на Боричів узвіз, до перехрестя будуть йти направо.

У травні в столиці розпочнуть розширення автомобільної дороги на Поштовій площі за рахунок трамвайних шляхів. Зараз ведуться проектні роботи, а в травні шляховики готові почати працювати і протягом місяця всі закінчити. У «Київавтодорі» вважають, що подібна міра дозволить позбутися в цьому районі від пробок. Адже після здачі естакади біля Гаванського мосту, Поштова площа почала «задихатися» від автомобілів.

«Демонтуємо трамвайні колії і додамо по три смуги на Набережно-Хрещатицькій і Набережному шосе. Розширювати вулицю почнуть від місця, де виїжджав трамвай № 5 з вул. Братській. Все, що було зайнято трамвайними шляхами, тепер буде єдиним цілим. Машини, які перебудовуються на Боричів узвіз, до перехрестя будуть йти направо, на три нові смуги. Там, де зараз дві смуги руху в бік Боричевого узвозу, буде рух прямо, в бік Набережного шосе», - розповів голова «Київавтодору» Георгій Глинський.

За його словами, коли машини будуть перетинати перехрестя, праворуч, де зараз трамвайні рейки, також будуть смуги руху для автомобілів. «А далі вони увіллються в загальний потік на Набережному шосе», - говорить Глінський. Подібна реконструкція полегшить життя тим водіям, які рухаються з Боричевого спуску в сторону Набережного шосе. Також легше стане їхати з боку Оболоні та Набережно-Луговій у напрямку Набережного шосе і Боричевого узвозу. А під час робіт, кажуть дорожники, пробок більше не стане - техніка працюватиме на трамвайних шляхах. «Не думаю, що нова дорога повністю ліквідує затори на Поштовій площі. Вони зникнуть, коли буде зроблена дворівнева розв'язка. Але її почнемо будувати, швидше за все, вже після Євро-2012 », - розповідає Глінський.

05.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250