Залізничне шосе в Києві чекає капремонт

У поточному році почнеться капітальний ремонт Залізничного шосе в Печерському районі. Згідно з відповідним розпорядженням Київської міської державної адміністрації, замовником будівництва виступає комунальна корпорація "Київавтодор".

Шляхом конкурсних торгів будуть визначені генеральні проектна і підрядна організації на виконання робіт, повідомляє прес-служба КМДА. Комунальній корпорації також доручено розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію і отримати всі необхідні узгодження.

За інформацією відомства, зараз триває реконструкція транспортної розв'язки біля станції метро "Дніпро". Як повідомляє "Київавтодор", до проведення в Києві в 2012 році фінальної частини чемпіонату з футболу можливо виконати частину будівництва: добудувати естакаду лівоповоротного з'їзду з мосту "Метро" у бік мосту ім. Патона. Після будівництва транспортної розв'язки пропускна здатність Набережного шосе збільшиться з 6 тис. до 8 тис. авто за годину.

Також триває будівництво транспортної розв'язки на перетині просп. Науки і Столичного шосе в Голосіївському районі. Введення в дію зазначеного рішення ліквідує залізничний переїзд, що знаходиться на одному рівні з проїзною частиною, а також значно збільшить пропускну спроможність транспортного вузла.

05.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250