Названо найбільш аварійні ділянки київських доріг

Інтернет-портал Відеопробки проаналізував аварійну ситуацію на дорогах столиці за березень і назвав п'ять найбільш аварійних ділянок столиці.

Так, за даними сайту, самою проблемною ділянкою є ділянка Московський проспект-проспект Героїв Сталінграду, в районі автомобільної розв'язки. Там з початку березня сталося 25 аварій. Аналітики сайту відзначають, що це рекордний показник для одного місця. Аварії тут відбуваються через вузькі смуги при з'їзді з автомобільної розв'язки, яка знаходиться на цій ділянці.

"Знаючі водії все частіше зупиняються навіть на головній дорозі - про всяк випадок. Але і це багатьом не допомагає, оскільки найпоширеніша тут аварія, коли пригальмувавшу машину наздоганяють у задній бампер", - розповіли фахівці.

Друге місце за кількістю ДТП зайняла ділянка Московський проспект-вулиця Новокостянтинівська. З початку березня камери Відеопробок зафіксували на цій ділянці 12 аварій.

Далі в списку йдуть ділянки Чоколівський бульвар-вулиця Уманська і проспект Перемоги-вулиця Довженка. На кожній з цих ділянок за березень сталося по десять аварій. На останньому місці - Повітрофлотський міст, де за березень сталося дев'ять ДТП.

Як правило, ДТП у зазначених місцях відбуваються через неуважність водіїв: хтось не дотримується дистанції і інтервалу, а хтось просто не встигає відреагувати на дорожню ситуацію, особливо в години інтенсивного руху.

Між тим, менше всього ДТП відбулося на проспекті Возз'єднання, на площі Слави та на Південному мосту. Тут з початку березня відеокамери зафіксували лише по одній дорожньо-транспортній пригоді.

У загальній складності в березні цього року веб-камери столиці зафіксували 149 ДТП.

Як повідомлялося, комунальна корпорація Київавтодор має намір відремонтувати в ході ямкового ремонту 500 тисяч кв.м. доріг столиці.

05.04.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250