На вирішення проблем з дорогами «Укравтодору» дали тиждень

Президент України Віктор Янукович доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів і «Укравтодор» до 13 квітня 2011 року розробити концепцію розвитку автодорожнього господарства в країні.

Таке доручення дано у ході наради у Дніпропетровську. За словами глави держави, концепція повинна передбачати, що замовник (держава) в особі Держслужби автомобільних доріг («Укравтодор») має бути відділена від виконавця в особі приватних і державних компаній.

В. Янукович також доручив підготувати реструктуризацію боргів «Укравтодору» у розмірі близько 7 млрд. грн.

Президент акцентував увагу на тому, що якщо його завдання не будуть виконані в зазначені терміни - до 13 квітня поточного року - у цих відомствах відбудуться кадрові зміни.

В. Янукович також дав доручення прем'єр-міністру України Миколі Азарову включити в список об'єктів, які підлягають фінансуванню в цьому році з державного бюджету, об'їзної дороги навколо Дніпропетровська і з'їзду з Кайдацького мосту. Об'їзна дорога навколо Дніпропетровська складається з південного об'їзду довжиною 18 км і на її будівництво необхідно 810 млн. грн., і на початок з'їзду з Кайдацького мосту президент доручив виділити ще 100 млн. грн.

«Своєчасне фінансування дозволить закінчити будівництво південного обходу в цьому році. Обласна влада зробили все необхідне: вирішили земельні питання, провели відселення і розробили програму будівництва », - зазначив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул.

06.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250