У світі починається десятирічка боротьби за безпеку на дорогах

Організація Об'єднаних Націй оголосила період з 2011 по 2020 рік десятиріччям дій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Згідно відповідної резолюції, офіційний старт десятирічки буде дано 11 травня 2011року. У масштабному проекті візьмуть участь понад 100 країн - членів ООН.

«Щорічно у всьому світі в дорожніх аваріях гине 1,3 мільйона людей і ще 50 мільйонів людей одержують травми або залишаються інвалідами, - йдеться в тексті резолюції № 64/255. - Дорожньо-транспортний травматизм є однією з найважливіших проблем суспільної охорони здоров'я і однією з основних причин смертності в усьому світі: особливо це стосується дітей і молодих людей у віці до 29 років. Якщо і далі продовжувати бездіяти, то, за прогнозами фахівців, до 2020 року дорожній травматизм стане основною причиною смертності в країнах з низьким і середнім рівнем доходу».

Необхідно відзначити, що ініціатором проекту стала Росія. Ще в березні 2010 року ініціативу цієї країни на Генеральній асамблеї ООН представив Головний державний інспектор безпеки дорожнього руху РФ, а нині заступник міністра внутрішніх справ РФ генерал-полковник міліції Віктор Кирьянов. За десять років світова громадськість сподівається скоротити кількість смертей на дорогах за допомогою національних, регіональних і глобальних кампаній з безпеки дорожнього руху.

06.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250