Для перевезення пасажирів за маршрутом Київ-Бориспіль планується запустити більше 150 нових автобусів

Понад 150 нових автобусів планується запустити для перевезення під час Євро-2012 пасажирів з міжнародного аеропорту "Бориспіль" до Києва.

Про це повідомив на прес-конференції віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Відповідаючи на питання, чи буде до Євро-2012 побудована міська електричка чи метро з Києва до аеропорту "Бориспіль", він зауважив: "У терміни до початку Чемпіонату Європи, звичайно, ні. Це неможливо". "Буде працювати більше 150 нових автобусів. Авіапасажири незручностей не відчують", - запевнив Колесніков.

На питання, чи точно з цього маршруту приберуть приватних перевізників, віце-прем'єр відповів: "Для обслуговування пасажирів, які прилітають до Києва, не може бути приватних перевізників, оскільки цей маршрут з роздільною здатністю під'їжджати до аеропорту буде розігруватись на тендері. Той таксопарк, який виграє, і буде здійснювати перевезення ".

Колесніков додав, що для контролю за цим в залах прильоту буде встановлено достатню кількість камер спостереження.

"А виліт - це, будь ласка, під'їжджайте з міста чим захочете ...", - сказав віце-прем'єр. За його словами, така система діє в багатьох аеропортах Європи, де є окремі сектори прильоту та відльоту пасажирів.

"Зі Львівським і Харківським аеропортами складніше, там немає естакад під'їзних, і ми не можемо розділити приліт і виліт. По Львову у нас рішення готове. А по Харкову нам теж обіцяли", - зазначив Колесніков. Він також повідомив, що поки мова не йде про оновлення парку приміських електричок Києва. "Я думаю, що забезпечимо достатню кількість автобусів. Але це ви добре питання підняли щодо приміських поїздів ... Україна має всі технічні можливості для їх виробництва", - зазначив Колесніков.

06.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250