Дні відкритих дверей Renault з 8 по 17 квітня 2011

З 8 по 17 квітня 2011 року компанія «Рено Україна» оголошує про проведення унікальної акції «Відкрий свій Renault Megane Sport» в рамках «Днів відкритих дверей Renault».

У рамках цієї акції кожен відвідувач автосалонів Renault отримає можливість виграти автомобіль Renault Megane Sport Edition, всього одним поворотом ключа, а також отримати сувенір від компанії Renault!

Умови акції:

Кожен учасник акції після заповнення акційної анкети має право витягнути з брендованої коробки один ключ, яким він пробує відкрити двері автомобіля Megane Sport представленого в салоні. У випадку, якщо ключ підійшов і автомобіль відкрився, учасник акції стає власником автомобіля Megane Sport.

Учасник акції може використовувати не більше 1 заповненої акційною анкети і не більше 1 ключа.

Кожен клієнт, який відвідав одного з 39 офіційних дилерів та агентів Renault з 8-го по 17 квітня зможе познайомитися з новинками модельного ряду Renault і аксесуарами до них, а також дізнатися про спеціальну кредитну та лізингову програму від Renault Finance!

Обличчям проекту, рекламної кампанії на телебаченні і в пресі став відомий телеведучий, майстер спорту международой класу Олексій Мочанов.

06.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250