Бензину збільшили цінову межу

Учора, 6 квітня 2011 на засіданні Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості (ЕАГ) був встановлений новий ціновий коридор - 9,85 грн. за літр бензину марки А-95 і 9,35 за літр дизельного палива.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко зазначив, що наступного тижня відбудеться чергове засідання ЕАГ, на якому, зокрема, буде розглядатися питання вартості пального після зменшення акцизів на моторні палива.

Міністр нагадав, що 6 квітня, у зв'язку зі складною ситуацією на ринку нафти і нафтопродуктів, на засіданні Уряду було прийнято постанову про схвалення законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення ставок акцизного податку на моторні палива.

Як обіцяють у Міненергоуголь, законопроект щодо зниження ставок акцизів на нафтопродукти: на бензин - на 50 євро/т., на дизпаливо - на 30 євро/т. , буде розглянутий Верховною Радою України як першочерговий.

07.04.2011

рекламный баннер 300 на 250