В Україні стартував продаж оновленої ТАТА LPT 613

В дилерській мережі ТАТА стартував продаж оновленої моделі ТАТА LPT 613.

З моменту появи на українському ринку, комерційні автомобілі ТАТА встигли завоювати репутацію надійних і перевірених часом автомобілів.

 Ці вантажівки не вимагають спеціальних навичок в експлуатації, маневрені і багатофункціональні. Найбільш затребуваною в модельному ряді ТАТА стала модель ТАТА LPT 613, яка представляє собою низкорамну вантажівку з кабіною бескапотним компонуванням, на яку, в залежності від потреб клієнта, встановлюються різні модифікації додаткового обладнання. Це дозволяє використовувати дану модель у всіх сферах господарювання.

 Основні зміни торкнулися двигуна, гальмівної системи, комфортабельності, екологічності вантажівки. Доопрацьований 6-циліндровий двигун TATA 697 TC з робочим об'ємом 5,7 л і потужністю 130 к.с. став на 10% економічніше. На двигуні даної моделі встановлена система передпускового підігріву.

 У процесі доопрацювання системи випуску відпрацьованих газів була вдосконалена конструкція глушника. Електромагнітний клапан моторного гальма-уповільнювача («гірського гальма») отримав вищу потужність і надійність. Вантажівка додала маневреності за рахунок зменшення радіусу розвороту з 14,5 м до 13,5 м.
Вартість оновленої моделі складає від 151 000 грн.

10.05.2011

рекламный баннер 300 на 250