Мерія має намір упорядкувати паркування в Києві

Київська міськдержадміністрація створить спеціальну комісію, яка вивчить питання передачі парковок комунальних підприємств району єдиному міському оператору.

Як йдеться у повідомленні КМДА, комісію очолить заступник голови міськадміністрації Руслан Крамаренко, до складу комісії також увійдуть начальник головного фінансового управління Володимир Репік, начальник Головного управління транспорту та зв'язку Євген Водовозов, директор комунального підприємства Київтранспарксервіс Олена Поліщук і голови районів.

За словами Руслана Крамаренка, питання впорядкування парковок і передачі їх в управління одного оператора зараз дуже актуальні, адже з усіх підприємств міста у першому кварталі надходження до бюджету були забезпечені лише двома - КП Київтранспарксервіс та КП Дніпропарксервіс.

"Розрахункові надходження набагато більше тих, які у нас сьогодні реально є. При запланованих 15 млн грн у першому кварталі до бюджету столиці надійшло лише 2039 тисяч грн. Маючи майже мільйон квадратних метрів паркування в місті, ці показники повинні бути набагато більшими. Сьогодні в Києві працює велика кількість стоянок, власники яких не платять податків і не мають відповідних договорів. Наприклад, КП Дніпропарксервіс перерахувало до бюджету зовсім незначну суму, яка ніяк не збігається з кількістю машиномісць в районі ", - зазначив Крамаренко.

За його словами, не можуть одночасно функціонувати і районні комунальні підприємства, і міське - має бути створено одне міське комунальне підприємство з філіями в районах.

"Без ефективної взаємодії з районами ми не наведемо порядку, але повинен бути єдиний орган, який буде аналізувати, і контролювати всю інформацію щодо функціонування автостоянок і парковок", - пояснив заступник голови КМДА.

07.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250