Автомийки. Яку вибрати

Автомобільні мийки нададуть допомогу будь-якому автомобілісту, повернувши забрудненій улюблениці гарний вигляд. Але з'являється непросте питання - яку саме автомобільну мийку краще підібрати. У всіх з них є досить великий набір послуг. Насправді, вибір не так вже й складний. За своїм виглядом все миття можна розділити на 3 різновиди: тунельні, портальні і ручні. Давайте розглянемо їх властивості більш уважно.

Ручна автомобільна мийка.

Всі операції ведуться з допомогою рук з візуальною перевіркою результату. Миття автомобілів виконується губкою з поролону і ганчіркою. Особливий розчин використовується під час протирання скла. Є безліч інших пропозицій, якщо того хоче клієнт: миття килимків, протирання панелей, волога або суха чистка салону особливим пилососом. Місткість мусороприймача, потужність і комплектація - це основні відмінності подібних пилососів. Наприклад, NT 55 / 1 Eco - 55 літрів, 1380 Вт. Ще випускаються апарати з баками для свіжої та відпрацьованої води, приміром, Puzzi 100 Super - 10 / 9 л. Ручна мийка створює в автомобілі найкращу чистоту, але ця процедура займає найбільше часу.

Портальна мийка.

Конструкція, схожа на букву "П", яку представляє собою ця мийка автомобілів, обладнана ворсовими щітками, які зміщуються горизонтально і вертикально, і вентиляторами, що дозволяють все швидко висушити. Процедура чищення машини відбувається за допомогою переміщення різних деталей мийки автомобілів зі всіх сторін транспортного засобу що заїхав на платформу.

Подача великого напору води і миючого розчину з відстані до 50 см через особливі форсунки - так працює безщіточна портальна автомийка високого тиску. Для прикладу АВД, що застосовуються на таких мийках, можна навести HD 5 / 12 З (500 л на годину, 120 бар, 2,2 кВт). Мийка дозволяє вимити майже два десятки автомобілів протягом години.

Тунельна автомобільна мийка.

Машина провозиться особливим транспортером через ряд пристроїв, які по черзі проводять всі етапи миття. На завершення миття, як правило, накладається шар розплавленого воску з поліруванням кузова. Завдяки тому, що тут, як правило, використовуються споруди для очищення зливостоків, не проводиться ніякого впливу на навколишнє середовище. У залежності від розмірів та довжини несучого конвеєра, автомобільна мийка тунельного типу в змозі впоратися приблизно з сотнею машин на годину.

Ми вважаємо, що наш матеріал допоміг вам зорієнтуватися у світі мийок і виявився корисний вам і вашому автомобілю.

30.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250