Співробітники ДАІ оперативно затримали київського гвалтівника

28 квітня 2011 наряд ДПС відділу ДАІ Дарницького району м. Києва у складі старшини міліції Невмиваний В.А. і Луба В.М. спільно із заступником начальника відділу цього ж ДАІ Гулаком Д.В. і заступником командира взводу ДПС Лазаренка Є.В. несли службу на в'їзді до столиці з боку Борисполя.

Близько п'яти годин ранку від оперативного чергового по УДАІ інспекторами була отримана інформація щодо водія автомобіля «Daewoo Nexia», який скоїв злочин у Деснянському районі Києва (грабіж і згвалтування) та з місця пригоди зник.

Приблизно за півгодини вказаний автомобіль був помічений на автодорозі Київ-Харків. На вимогу інспекторів водій не зупинився. Наряд, повідомивши чергового, почав переслідування.

У районі станції метро «Червоний Хутір» автомобіль заїхав в лісопаркову зону. Через кілька сот метрів водій залишив автомобіль і спробував сховатися. Співробітникам ДАІ довелося покинути службовий автотранспорт і продовжити переслідування.

Через кілька хвилин підозрюваного було затримано. На місце була викликана слідчо-оперативна група Деснянського району разом із заявницею. Розпочато розслідування.

30.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250