Незабаром з'являться нові акумулятори для електромобілів - літій-повітряні

Перевага літій-повітряної батареї в порівнянні з літій-іонною в тому, що вона може зберігати більше енергії, а її розміри менше. У результаті даний тип батарей дозволить мати більший запас ходу електромобіля на одній зарядці. Крім того, коли виникає питання утилізації батарей, то у випадку з літій-повітряними ця процедура значно простіше, так як їх компоненти менш токсичні, а електроліт не горючий.

 А значить ця процедура дешевше. Конструктивно літій-повітряні батареї являють собою тонкоплівковий осередок, де в якості анода застосовують тонку літієву фольгу, яку відділяє від катода тонка полімерна мембрана твердого електроліту, що проводить іони літію. Потім іде шар вуглецю з високою площею поверхні, на якій відбувається відновлення кисню (електроактивного катодного матеріалу), що надходить з навколишнього середовища (повітря).

Органічна полімерна мембрана служить сепаратором, що розділяє анод і катод, а також середовищем, через яку транспортуються іони літію від літієвого анода до кисневого катода під час розряду.

30.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250