Для медогляду водіїв потрібний висновок психіатра

МВС і МОЗ своїм спільним наказом від 23.02.2011 р. № 95/62 внесли зміни до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, якими довідка про перебування на психіатричному обліку за місцем проживання замінена на медичну довідку про проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів № 122-2 / о (додаток 1), форма і порядок якої затверджені Наказом МОЗ від 17.01.2002 р. № 12.

Попередній і періодичний медичні огляди кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів (далі - попередній медичний огляд) проводиться медичною комісією з метою вирішення питання про наявність або відсутність у особи медичних протипоказань до керування транспортним засобом згідно з Переліком захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними ТЗ.

При проведенні як попереднього, так і періодичного медичного огляду враховуються результати обов'язкового профілактичного наркологічного огляду громадянина та дані про перебування громадянина на психіатричному обліку за місцем проживання. Перед проведенням попереднього та періодичного медичного огляду кандидатом у водії та водієм подаються серед іншого також і довідка про перебування на психіатричному обліку за місцем проживання.

08.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250