Начальник кримської міліції: "Моєї підлеглої у "Мазді" не було!"

В.о. начальника кримського главку МВС України Сергій Резніков заявив що у момент ДТП на вул. Данилова, коли «Мазда-626» змела компанію молодих людей, що стояли на зупинці (троє з них загинули), співробітниці паспортної служби в машині не було.

 «Водій за кермом був один, - говорить Сергій Резніков. - Олени Ставропуло з ним не було, це точно. Машина ДПС за «Маздою», на час ДТП не гналася, співробітники міліції під'їхали пізніше, коли там уже били водія. Але факт зіткнення машини ДАІ з «Маздою» дійсно був, приблизно за півгодини до аварії, і в іншому місці».

За словами полковника міліції, до того як збити п'ятьох пішоходів, «Мазда» спочатку зачепила автомобіль ДПС в районі Севастопольської та водій іномарки спробував сховатися. Даішники почали переслідувати його, і затримали вже після того, як водій, не впоравшись з керуванням, вилетів на зупинку громадського транспорту.

 Прибувши на місце, вони врятували водія «Мазди» від самосуду - свідки ДТП що залишилися в живих виволокли його з машини і почали бити.

26.04.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250